LoveMe.lt » Moterys ieško vyrų rimtai draugystei » Igors

Pridėjo: 26 Mar. | Peržiūros: 135 | Ad ID: #7741859

Igors (39 metai)

Piedajaju Sievietem Kunnilingu!
Ir liela pieredz Kunnilingam
Esmu meisters laizit. , zinu ka novest. Sievieti. Lidz orgasmam , un neaizmirstamai baudai
Esmu Liepaja. Varat. Rakstit dienu un nakti
Bauda 10000% Nenoželosiet. Ticiet man gaidu. Vestules 25410881 Riga
  • Igors (39 metai) (Nuotrauka!) susipažinti su vyru seksui (#7741859)
  • Locked image
  • Locked image
To see all the photos of the author

1. Send SMS with text PUHF7741859 į numerį 1394

Price: 1 € (One-time payment)

2. Enter received code
Ad ID #7741859
Vardas Igors
Amžius 39
Miestas is Riga
Telefono numeris +3712541**** Get phone number
E-mail mie***@gmail.com Get e-mail

Rašyti atsakymą


Bring your ad to the top

Gauti VIP statusą

Gauti Diamond statusą

Pridėjo 26 Mar.
Peržiūros 135

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Moterys ieško vyrų rimtai draugystei"
Toggle table/grid view button

violetta (22 metai) 3
Oct. 2023

violetta (22)

Sveiki visi! Aš Violeta, man 22 metai. Tenisas, plaukimas ir kaljanai - tai mano labiausiai mėgstami užsiėmimai. Su jais aš jaučiuosi pilna gyvenimo ir energijos. Ieškau partnerio, su kuriuo galėčiau dalintis šiomis džiaugsmo akimirkomis. Leiskime kartu mėgautis teniso žaidimu, pamiršime baseino vandenyje ir atsipalaiduokime, maloniai kvepiant kaljanui.
veron (22 metai) 2
Oct. 2023

veron (22)

Sveiki, draugai! Aš Veronika, šviežiai atvykusi į Vilnių, siekianti atrasti įdomias naujas pažintis! Kinas man ne tik pramoga, bet ir įkvėpimo šaltinis, kuris atveria man naujų idėjų, emocijų ir patyrimų pasaulį. Kiekviena aušra - tai akimirkos, kai jaučiu gyvenimo magiją, kai švelnus rožinis dangus suteikia man viltį ir optimizmą. Tikra džiaugsmo gyvenimu išraiška yra sugebėjimas pastebėti ir vertinti visas grožio ir mažas džiaugsmo akimirk
steffacuttie (23 metai) 3
Oct. 2023

steffacuttie (23)

Labas, aš Steffacuttie, man 23 metai, ir ieškau vyro, pasiruošusio man suteikti neeilinius aistros ir ekstazės akimirkas. Mėgstu šokti ir praleisti naktis klubuose, kur mūsų sujaudinimas gali tapti mūsų paslaptingu dangaus romanasu.
Klepcova2005 (18 metai) 3
Oct. 2023

Klepcova2005 (18)

Daša, man 18 metų. Aš labai mėgstu patenkinti vyresnius vyriškus, tai reiškia, kad sutikus tokį kaip tu, aš būsiu pasiruošusi viskam. Esu tikra, kad tau patiks kiekviena akimirka, praleista su manimi. Esu pasiruošusi praturtinti tavo gyvenimą savo buvimu! Būsiu tau klusni, tarsi plusinė žaisliukė. Žadu, kad bus labai karšta ir saldu. Esu pasiruošusi susitikti pas save arba atvykti asmeniškai. Laukiu susitikimo, brangi.
elinanailsx (27 metai) 2
Oct. 2023

elinanailsx (27)

Labas, mano švelnusis draugas! Aš, Elina, svajoju apie žvaigždėmis prasidėjusias pasivaikščiojimo keliones, kai mūsų kūnai susilies apkabinimuose ir aistra kris tarp mūsų. Ieškau jauno ir jausmingo vaikino, kuris galėtų įgyvendinti mūsų intymiausias fantazijas. Mano ūgis yra 174 cm, bet kai susitiksime, mūsų sužavėjimas pakels mus aukštyn kaip aistros gigantus.
2wkolnici (19 metai) 3
Oct. 2023

2wkolnici (19)

Labas! Aš esu Nastja, o šalia manęs sėdi Eva. Mes nekeliame klausimų; mes iškart pradedame veikti. Mes esame dvi pašėlę merginos, pasiruošusios padaryti bet ką, kad įgyvendintume visus tavo paslaptingus troškimus. Mes pasiruošusios su tavimi pasivaikščioti bet kuriuo paros metu ir bandyti ekstremalias nuotykius tavo draugijoje. Prašome būti švaraus ir patrauklaus išvaizdos. O iš mūsų gausite gražius kūnus, gerumą ir negalimą užgesinti aistrą. Laukiame tavo žinutės!
violetta (22 metai) 3
Oct. 2023

violetta (22)

Labas, vardu Violeta! Man 22 metai, ir aš tiesiog pamišusi dėl teniso, plaukimo ir kaljanų. Šie pomėgiai suteikia mano gyvenimui džiaugsmą ir nuotykius. Ieškau partnerio, su kuriuo galėčiau dalintis šiais pomėgiais. Leiskime kartu žaisti tenisą, maudytis baseine ir atsipalaiduoti, mėgaujantis aromatingais kaljanais.
veron (22 metai) 3
Oct. 2023

veron (22)

Labas, labas! Tik ką atstūmiau Vilniaus žemę ir nekantraudama laukiu naujų ir įdomių pažinčių! Mano pasaulyje kino menas tampa įkvepiančiu mene, mane pargenda nuostabios istorijos ir perkelia į kitas realybės sritis. Aušros, apgaubtos magija, tarsi tapybos drobė, pripildo mano širdį švelnumu ir džiaugsmu. O gyvenimas, savo nepavergiamu grožiu, mane traukia savo paslaptingumu ir galimybėmis, siūlydamas unikalius akimirkas, kurias norisi įkalti į savo atmintį.
steffacuttie (23 metai) 3
Oct. 2023

steffacuttie (23)

Labas, aš Steffacuttie, man 23 metai, ir ieškau vyro, pasiruošusio patenkinti mano aistringą pusę ir tapti draugu vakarėliams klubuose. Aš dievinu naktinį gyvenimą ir noriu pasidalinti šia jaudinančia patirtimi su tavimi.